Kasutusjuhend Keto BodyTone

Keto kehatooni juhised

Keto BodyTone kapslitel on oma omadused ja näidustused. Enne ostmist peaksite hoolikalt uurima, kuidas kaalulangus toimub ketoosi kaudu. See on oluline neile, kes soovivad kaalulangetamise protsessis saavutada maksimaalset edu ja tahavad teada, kuidas seda ravimit kasutada.

Kapslite kasutamine

kuidas kasutada Keto BodyTone kapsleid

Keto BodyTone kapsleid tuleb kasutada rangelt vastavalt juhistele. Kursus kestab 1 kuu. Kapsleid tuleb võtta 2 korda päevas, pool tundi enne sööki. Kapslid tuleb pesta rohke veega. Neid on kõige parem võtta enne lõuna- ja õhtusööki. Nendel toidu tarbimise perioodidel imenduvad kapslid kõige paremini. Sellisel juhul tuleks dieeti kohandada kehakaalu languse tõttu ketoosi kaudu.

Toitained Ligikaudne protsent dieedil
Rasvad 70%
Valk 25%
Süsivesikud viis%

Kapsli kapslid, näidustused kasutamiseks

Ketoosi kapslid sobivad suurepäraselt neile, kes on kaalulangetamise mudeliks valinud ketoosi. Rakendamisel aktiveerivad kapslid energia vastuvõtmise rasvarakkudest, põletades seeläbi neid aktiivselt. See tagab ketokehade suurema tootmise. Omakorda normaliseerub keha seisund, liigne kaal kaob ja söögiisu väheneb.

Esiteks on kapslid mõeldud meestele ja naistele, kes kannatavad liigse rasvarasva all. Tarbimise käigus väheneb söögiisu ning kaob pidev apaatia ja väsimus. Ravimi nõuetekohase kasutamise korral kaob liigne kaal ja seedeprotsessid organismis normaliseeruvad.

Kasutamise vastunäidustused

Kapslitel pole vastunäidustusi. Kõik tänu looduslikule koostisele. Kõik tänu hõlpsasti seeditavatele komponentidele, mis on ravimi koostises, sealhulgas:

  • Beeta-hüdroksübutüraat käivitab kehas ketoosi;
  • Kapslites sisalduv hapete ja vitamiinide kompleks aitab kaasa rasvade lagundamisele ja omastamisele;
  • Taimede ja ürtide ekstraktidel on antioksüdantne toime ja nad normaliseerivad seedimist;
  • Mikroelemendid aitavad säilitada pideva ketoosi kõrget taset.

Kahtluse korral pöörduge arsti poole. Kuid salendavad kapslid on täiesti testitud ja ohutud. See kaitseb keha diabeedi, kasvajate ja südame-veresoonkonna haiguste tekke eest. Ravim on täiesti ohutu ja seda on võimalik Eestis osta.