Arvustused Keto BodyTone

 • Kerli
  Olen pikka aega proovinud kaalust alla võtta, proovinud kõiki olemasolevaid dieete, kuid miski ei aidanud mind. Ja siis lugesin Keto BodyTone kapslite kohta. See oli minu viimane lootus kaalust alla võtta. Sõna otseses mõttes nädala pärast kaotasin oma esimese kilogrammi. Tunnen end suurepäraselt. Soovitan neil, kellele ei meeldi dieete pidada ja nendega oma tervist rikkuda.
  Keto BodyTone
 • Katrin
  Ostsin need kapslid emale, kuna muud kaalulangetamise meetodid ei sobi talle üldse. Ema on rõõmus, sest kaotas vaid kuu ajaga ilma suurema vaevata peaaegu 7 kg. Nüüd tahan tellida ka Keto BodyTone'i.
  Keto BodyTone
 • Tiina
  Keto BodyTone'i ostan juba kolmandat korda ja seda mitte ainult endale, vaid ka sõpradele ja õdedele. Tööriist on lihtsalt pomm. Kaal sulab meie silme all ja mis peamine, mis on ohutu.
  Keto BodyTone
 • Jaanus
  Ma ei eeldanud, et salendavad kapslid nii tõhusad on. Ega asjata ei soovitanud mind isegi arst. Keto BodyTone'i soovitaksin kindlasti kõigile.
  Keto BodyTone
 • Kristel
  Keto BodyTone kapslid on minu elupäästja kehakaalu langetamisel. Tänu neile kaotasin pooleteise kuuga koguni 10 kg! Ideaalne ravim. Valmis ostma ikka ja jälle.
  Keto BodyTone
Kasutaja hinnang Keto BodyTone
4.2
10